GABINET NOWOCZESNEJ MEDYCYNY NATURALNEJ


w obecnej formie istnieje od 2003 roku, jednakże działalność jego właściciela i twórcy - znanego polskiego  bioenergoterapeuty  i  uzdrowiciela    mgr  HENRYKA   PRZĄDAKA  datuje się od ponad 15   lat.

 
Oficer zawodowy (ukończył  Wyższą  Oficerską  Szkołę Radiotechniczną 
w  Jeleniej  Górze) - po bardzo ciężkim wypadku i długotrwałej rekonwalescencji zmuszony na zawsze zrezygnować z kariery wojskowej - nie poddał się. W trakcie leczenia trafił do bioterapeuty i radiestety, który stwierdził u niego istnienie bardzo silnego biopola i namówił go do zainteresowania się bioenergoterapią, gdyż niewątpliwie posiada on w sobie ogromny potencjał, uaktywniony pod wpływem wypadku.  Od tego czasu datuje się zainteresowanie p. Henryka medycyną naturalną.


          Cały czas pracując nad sobą i rozwijając swoje zdolności oraz równolegle kończąc drugie studia – Wydział Organizacji i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim -   zapoznał się z najskuteczniejszymi metodami i technikami stosowanymi w medycynie naturalnej i wypracował własną autorską metodę uzdrawiania.
          Nie chcąc być jednak wyłącznie samoukiem - ukończył stosowne kursy w Ośrodku Szkoleniowym - Centrum Medycyny Naturalnej "RADIUS" w Raciborzu i zdał egzaminy w  Izbie Rzemieślniczej w  Katowicach  stając się 
dyplomowanym   bioenergoterapeutą  i radiestetą.

Od wielu lat jeździ po całej Polsce pomagając potrzebującym - bardzo często charytatywnie, wykonując wiele zabiegów gratis (zajrzyj do "podziękowania i dyplomy").
Wykonał tysiące seansów uzdrawiających i posiada bogatą dokumentację z wpisami ludzi całkowicie uzdrowionych.

Własny GABINET w Sosnowcu założył w 2003 roku, po nabyciu specjalistycznego sprzętu medycznego najnowszej generacji.
W Gabinecie, w którym pracuje wraz z żoną Anną, każdego pacjenta traktuje indywidualnie i każdy jest dla niego WYJĄTKOWY!

W 2005 r. mgr Henryk PRZĄDAK  za swą działalność i niekwestionowane osiągnięcia uhonorowany został wpisem do Encyklopedii  „ WHO is WHO „ -  (KTO jest KIM) a tym samym dołączył do grona WYBITNYCH  OSOBISTOŚCI naszego stulecia.

Oprócz umieszczenia szczegółowego życiorysu w Encyklopedii  - uhonorowany został również specjalnym CERTYFIKATEM  zaświadczającym o wpisie do tego jedynego w swoim rodzaju, istniejącego już od prawie 200 lat Leksykonu.

Oto ten CERTYFIKAT:

Podczas spotkań z pacjentami wielokrotnie przekonał się, jak wiele dolegliwości, schorzeń i ciężkich chorób ciała i duszy spowodowanych jest  SAMOTNOŚCIĄ i brakiem  tuż obok bliskiej osoby.

Otworzył więc druga działalność – BIURO  MATRYMONIALNE  „KOCHAJ !”, które pomogło już wielu osobom odnaleźć swoją drugą połowę i znowu cieszyć się życiem i zdrowiem !

Jeśli  ktoś z Państwa czuje się samotny i nieszczęśliwy – proszę wejść na stronę www.kochaj.org i sprawdzić, jak łatwo można odzyskać radość życia 
i zdrowie, zapisując się do Biura !

Biuro jest obecnie Biurem Międzynarodowym i Ogólnopolskim, posiada Certyfikat Europejskiego Zrzeszenia Biur Matrymonialnych  - a Gabinet i Biuro otrzymały CERTYFIKAT  WIERZYTELNOŚCI  i są rekomendowane przez KRD  jako RZETELNE FIRMY !

 

certyfikat on-line