2004

- sierpień 2004 r. - z naszym Gabinetem na stałe rozpoczęły współpracę jako konsultantki:

Pani dr Ewa Kosecka - Grzybek - b. Ordynator Oddziału Toksykologii największego szpitala w Krakowie (im. Rydygiera), specjalista toksykolog, osiągająca szczególnie dobre efekty       w pracy z osobami uzależnionymi od narkotyków.

Pani doktor farmacji Joanna Chłopicka - konsultantka                  w sprawach doboru właściwych dodatków żywieniowych, preparatów witaminowo - mineralnych i kosmetyków , szczególnie dla alergików.

W naszym Gabinecie można teraz zamawiać indywidualnie dobrane do schorzeń pacjenta preparaty kosmetyczne oraz suplementy żywieniowe najlepszych firm światowych:

PHARMANEX i NU SKIN - m. in. ekstrakt zielonej herbaty        w tabletkach, preparaty Omega, środki przeciw osteoporozie, regulujące poziom cholesterolu itp.

ALVEO - wyciąg z 26 ziół z najczystszych regionów całego świata w roztworze wodnym

NAHRIN - preparaty witaminowo - mineralne i produkty probiotyczne opracowane na bazie wyciągów z ziół szwajcarskich (dodatki żywieniowe biologicznie czynne)

Dr NONA - seria kosmetyków i preparatów opracowana na bazie minerałów z Morza Martwego

A.T.W. - polskie kosmetyki z wyciągami homeopatycznymi, ze specjalna linią kosmetyków odchudzających oraz dla alergików.
Wszystkie kosmetyki wykonane są na bazie wyciągów ze świeżych roślin, zawierają filtrowaną wodę oligoceńską                i konserwowane są substancjami pochodzenia naturalnego.

Ofertę kosmetyków oraz suplementów żywnościowych będziemy systematycznie rozszerzać w miarę pojawiania się atestowanych nowości na polskim rynku.- wrzesień 2004 r. – wprowadzamy nową specjalizację: ZIOŁOLECZNICTWO!

Proponujemy kuracje ziołowe na wszystkie często – i rzadziej spotykane schorzenia – od AIDS do żylaków!
Nasze kuracje ziołowe wspomagane seansami               bioenergoterapeutycznymi oraz naświetlaniami lampą Q.LIGHT 200 przynoszą znakomite rezultaty.

Chemii i farmaceutykom mówimy NIE!

Zacznijmy się leczyć naturalnie – tym, co oferuje nam NATURA!

Wraz z ziołolecznictwem rozpoczęliśmy też układanie (wraz z pacjentami) prawidłowych diet dopasowanych do typu dolegliwości pacjenta, uwzględniających w miarę możliwości jego gusty i smaki.

Układamy diety i proponujemy potrawy na:


Bezsenność
Choroby krążenia
Kamicę żółciową
Wrzody żołądka
Choroby wątroby i trzustki
W zespole napięcia przedmiesiączkowego
Prostatę
Żylaki
I wiele innych dolegliwości.


ZACZNIJMY TRAKTOWAĆ JEDZENIE JAK LEKARSTWO !!- październik 2004 r. – wprowadzamy nową specjalizację:

WALKA  Z  BÓLEM

–często nieznośnym, uporczywym, zatruwającym nam życie.
Uczymy pacjentów, jak w domowych warunkach i domowymi sposobami, często zaskakująco prostymi acz niekonwencjonalnymi metodami pomóc sobie i najbliższym.
Porady dotyczą zarówno bólu fizycznego jak i dolegliwości psychicznych.
Koniecznie przyjdź do nas – pomożemy Ci doraźnie i podpowiemy jaką zastosować kurację.

NOWOŚĆ!!
Jeśli mieszkasz daleko – napisz do nas list lub e-mail, opisz swoje dolegliwości i kłopoty oraz dotychczasową kurację a my wyślemy Ci informację, dietę lub kurację ziołową którą będziesz mógł zastosować (najlepiej po skonsultowaniu się ze swoim lekarzem).
Możemy już obecnie zaproponować ponad 2000 (tak!) sprawdzonych wskazówek i porad na ok.130 chorób i dolegliwości!- listopad 2004

 - wprowadzamy NATURALNE KURACJE OCZYSZCZAJĄCE indywidualnie dobrane do schorzeń i dolegliwości naszych pacjentów! Dla każdego pacjenta leczącego się w Gabinecie dobieramy odpowiednia kurację oczyszczającą jego organizm ze szczególnym uwzględnieniem narządu chorego.
Stosujemy kuracje:
Oczyszczające nerki i pęcherz
Oczyszczające wątrobę i drogi żółciowe
W cukrzycy
W podagrze (dnie)
Oczyszczające krew dla osób z alergiami
W otyłości
Oczyszczające organizm z nadmiaru cukru i soli
Oczyszczające z leków farmaceutycznych
Przeczyszczające - naturalnymi środkami roślinnymi- grudzień 2004

 - wracamy do wiedzy sprzed 5 000 lat ! uczymy naszych pacjentów, jak w domu umacniać efekty naszych zabiegów stosując prastarą wiedzę hinduską czyli JOGĘ MAŁYCH PALCÓW  ( M U D R Y ).
Chcesz się dowiedzieć jak uratować życie sobie lub bliskim przez odpowiednie ułożenie palców obu dłoni w stanie przedzawałowym, jak ułożyć palce aby szybko zasnąć lub poprawić krążenie - przyjdź lub napisz do nas!
Każdego pacjenta nauczymy jak samodzielnie wykonywać dobrane do jego potrzeb MUDRY, otrzyma również dokładny opis wykonania wraz z rysunkiem.

Wszystkim P.T. PACJENTOM z okazji nadchodzącego Nowego 2005 Roku życzymy zdrowia i NIEUSTAJĄCEJ RADOŚCI ŻYCIA !!!

2005


Witamy wszystkich pacjentów W NOWYM ROKU !!!- styczeń 2005 r.

 - walczymy z dolegliwościami okresu zimowego (grypa, przeziębienie, zapalenie oskrzeli itp.) - ale nie tylko ! - lekami naturalnymi, sporządzonymi samodzielnie w domu na bazie CZOSNKU.

Czosnek to jeden z najznakomitszych leków natury! Jego niezliczone zalety lecznicze człowiek wykorzystywał już ponad  5 000 lat temu. Był podstawowym lekiem faraonów, królów Babilonu i budowniczych piramid. Genialni lekarze minionych epok - Hipokrates, Galen, Dioskurides wychwalali zalety czosnku w swych księgach medycznych.

Korzystajmy więc i my z tego niedrogiego i naturalnego leku.

Dla wszystkich pacjentów Gabinetu przygotowaliśmy rewelacyjne receptury czosnkowe na różne choroby:
- lek czosnkowy na chorobę wieńcową
- lek czosnkowy uniwersalny - na serce, krążenie, nadciśnienie,
miażdżycę, cholesterol itp.
- lek czosnkowy na nadciśnienie, sklerozę, przeciw infekcjom
- lek czosnkowy odtruwający organizm z toksyn
- winko czosnkowe dla dorosłych i dla dzieci - wspaniale chroniące przed nieżytami górnych dróg oddechowych
- czosnkowe
LEKARSTWO DŁUGOWIECZNOŚCI - recepturę tę odkryto w ruinach klasztoru w Tybecie (ma ok.5 000 lat)

CZOSNEK TO JEST TO !!!

- luty  2005 5.

Od lutego br. rozpoczęliśmy nadawanie z naszego Gabinetu cyklicznych audycji telewizyjnych dla Telewizji kablowej TELPOL  - „KWADRANS  DLA  ZDROWIA”.         W audycjach tych przybliżamy telewidzom naturalne metody leczenia, uczymy metod skutecznego samoleczenia, propagujemy zdrowy tryb życia i prawidłowe odżywianie.

Premierowe odcinki – co 2 tygodnie !

- marzec  2005 r.

ODNOWA  BIOLOGICZNA  CAŁEGO ORGANIZMU –

Każdy człowiek po 40 powinien koniecznie min. 2 razy do roku przeprowadzić kurację odciążającą organizm, regenerującą najważniejsze organy (wątrobę, serce, nerki, układ trawienny i oddechowy) i odświeżającą błony śluzowe.

Przeprowadzamy wraz z każdym pacjentem indywidualnie

POSTY  LECZNICZE

które służą w/wym. celom, jak również pozwalają pozbyć się z organizmu niepotrzebnych złogów, cyst, narośli, mięśniaków i zwyrodniałych komórek, które mogą się stać ośrodkiem rozwoju raka !

- maj  2005 r.

O D C H U D Z A N I E

Na czym polega KURACJA  ODCHUDZAJĄCA ?

·       Dokładne zdiagnozowanie pacjenta, rozmowa z nim

·       Ustalenie INDYWIDUALNEJ metodyki odchudzania przy równoczesnym oczyszczaniu i odtruwaniu organizmu

·       3 seanse bioterapeutyczne wykodowujące  łaknienie w trakcie – i po kuracji

·       3 zabiegi lampą leczniczą Q. LIGHT 200 oczyszczające organizm

·       Opieka Gabinetu podczas całej kuracji – i po niej

·       Komplet materiałów dotyczących kuracji

·       Indywidualnie dobrana dieta po kuracji – gwarantująca utrzymanie osiągniętych rezultatów i dalszy spadek wagi (do założonego poziomu) oraz zapobiegająca efektowi JO – JO.

Kuracja przeprowadzana jest wyłącznie naturalnymi metodami, bez żadnych środków chemicznych, farmakologicznych, ziołowych ani suplementów.

Gabinet gwarantuje w 100% spadek wagi i utrzymanie osiągniętego rezultatu pod warunkiem ścisłego przestrzegania przez pacjenta otrzymanych instrukcji.

Kuracja jest łatwa do przeprowadzenia, bardzo zdrowa i bardzo tania !

 

- wrzesień  2005 r.

KURACJA  ODMŁADZAJĄCA

Kuracja ta  to prawdziwy ELIKSIR  MŁODOŚCI !

Polega na codziennym wykonywaniu 5 prostych ćwiczeń,  które każdy, w każdym wieku może wykonywać we własnym domu.

Ćwiczenia te – tzw. rytuały tybetańskie -  przynoszą wręcz nieprawdopodobne efekty zdrowotne, regenerujące i odmładzające !

W Gabinecie uczymy jak należy poprawnie wykonywać ćwiczenia aby osiągnąć efekt uleczenia i odmłodzenia.

2006 rok  -  DUŻO  ZDROWIA  !!!

STYCZEŃ  2006 r.

LECZMY  SIĘ  WARZYWAMI !

Proponujemy dla każdego Pacjenta indywidualnie dobraną, zgodną z Jego upodobaniami i potrzebami organizmu dietę warzywną, która pozwoli zrzucić zbędne kilogramy, poczuć się lekko i młodo !

Dla każdego tygodniowy lub miesięczny jadłospis z gotowymi, oryginalnymi przepisami, poradami, informacjami, co zawierają poszczególne warzywa, jak je fachowo kupować, przechowywać, przygotowywać, by nie straciły nic ze swych cennych składników i jak dzięki nim zapobiegać różnym chorobom. !